Titles you rated
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.5
YouRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 5.0
OzarkRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
OzarkRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5