Movies
Ratings
950
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
The Voice of Hind RajabRated ★ 4.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0- The Love of TrumanRated ★ 2.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
OmahaRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
M3GAN 2.0Rated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0
The HoldoversRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 4.0