Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 5.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.5
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 2.5
- 블리치Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0