Titles you rated
American PsychoRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
SingularityRated ★ 1.0
Hardcore HenryRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5