Titles you rated
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 5.0
DevsRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
What's The Right Diet For You?Rated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 1.5
Kill la KillRated ★ 3.5- From the New WorldRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
One Punch ManRated ★ 4.0