Movies
Ratings
171
ExitRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Seattle SuperstormRated ★ 0.5
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
Truth or DareRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
HancockRated ★ 5.0