Series
Ratings
28
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
LiveRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0