Movies
Ratings
635
She and Her CatRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 1.0
Molly's GameRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
ClannadRated ★ 5.0
MoonRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
SonatineRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 5.0
Men of HonorRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5