Movies
Ratings
203
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Perfect ProposalRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 3.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
The Ides of MarchRated ★ 3.5