Series
Ratings
26
Bad GuysRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
MemoryRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 4.0