Series
Ratings
26
Weak Hero Class 1Rated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0