Titles you rated
True DetectiveRated ★ 2.0
The TudorsRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 1.5
The TudorsRated ★ 3.0
The TudorsRated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 2.0- SoulmateRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5- DEATH NOTERated ★ 1.0
FringeRated ★ 2.0
FringeRated ★ 1.0
FringeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 3.0