Series
Ratings
23
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0