Titles you rated
- The Birth of KoreaRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0