Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Street Food Fighter 2Rated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0