Movies
Ratings
231
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5