Movies
Ratings
318
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 4.0
The Suicide ShopRated ★ 3.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
The HappeningRated ★ 3.5
NextRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5