Movies
Ratings
31
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0