Movies
Ratings
317
Old PartnerRated ★ 0.5
Swing GirlsRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.5
Alien³Rated ★ 2.0
Heavenly ForestRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
Saving Jessica LynchRated ★ 4.5