Movies
Ratings
416
The MercilessRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 5.0
365 DaysRated ★ 0.5
#AliveRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 2.5
DolittleRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Suddenly SeventeenRated ★ 0.5
ThelmaRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 1.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.5