Series
Ratings
45
Dare MeRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
DaybreakRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 4.0
Black SummerRated ★ 4.0