Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
The Family GameRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0