Titles you rated
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Hawaiian VacationRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
WickedRated ★ 2.0- 4PMRated ★ 1.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
Look BackRated ★ 2.0
Robot DreamsRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 2.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 1.5
AftersunRated ★ 2.0
Better DaysRated ★ 2.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
Rebel in the RyeRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 2.0