Series
Ratings
111
Oshi no KoRated ★ 2.5
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 2.0
Mamma MianRated ★ 2.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Korean Hostel In SpainRated ★ 2.5
Let's Walk TogetherRated ★ 2.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 2.5
Kang's KitchenRated ★ 2.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 2.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 2.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 2.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.5
Three Meals a Day: Three meals in IcelandRated ★ 2.5- Bboongbboong-ERated ★ 0.5
- Reckless ChallengeRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 3.0