Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
BrickRated ★ 2.0
The VisitRated ★ 3.0
UnfriendedRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 3.0