Series
Ratings
309
OzarkRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 2.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
Silo Season 2Rated ★ 3.5
Silo Season 1Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
- 대학전쟁Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5