Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5