Movies
Ratings
32
Man in LoveRated ★ 0.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 0.5
District 9Rated ★ 0.5
SpellboundRated ★ 0.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 0.5
Love ForecastRated ★ 1.0