Movies
Ratings
422
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
ZeitgeistRated ★ 4.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.0
The Name of the RoseRated ★ 5.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
LolitaRated ★ 4.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.5
Scary Movie 2Rated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
Immortal BelovedRated ★ 5.0
Dead SilenceRated ★ 3.5
The Red ShoesRated ★ 3.0
3-IronRated ★ 5.0