Titles you rated
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0