Movies
Ratings
50
SpyRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
KillersRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0