Series
Ratings
37
Awkward.Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 1.0
Witch HuntRated ★ 1.0
GoblinRated ★ 3.0