Movies
Ratings
104
The WailingRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
BargainRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Memoirs of a MurdererRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5- Oink OinkRated ★ 4.0
The Queen of CrimeRated ★ 5.0
It ComesRated ★ 5.0