Series
Ratings
49
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 4.0
My Favorite MemberRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Weakest BeastRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 5.0
deleRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0- Haken no HinkakuRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
Giant Peng TVRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
The SparksRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0