Titles you rated
Johnny ExpressRated ★ 5.0
The 5th WaveRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 4.0
HugoRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red CometRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Origin V – Clash at LoumRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Origin IV – Eve of DestinyRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Origin III - Dawn of RebellionRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin II - Artesia's SorrowRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 4.5
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 0.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
ChawRated ★ 2.0
The SilencedRated ★ 5.0
Bleach: Fade to Black, I Call Your NameRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0