Titles you rated
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
KairosRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5