Movies
Ratings
340
Art of FightingRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0