Series
Ratings
36
The Silent SeaRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5