Movies
Ratings
131
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 0.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 2.0
Queen CrabRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Last 10 YearsRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5