Titles you rated
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Pain and GloryRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0- 未来少年コナンRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 2.5