Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0