Series
Ratings
146
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
The Office Season 9Rated ★ 5.0
The Office Season 8Rated ★ 5.0
The Office Season 7Rated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 5.0
The Office Season 5Rated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
ReLIFERated ★ 3.5- AjinRated ★ 3.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0