Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 2.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5