Movies
Ratings
71
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
God of Gamblers IIRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Hard BoiledRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Legend IRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0