Titles you rated
The Lion KingRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 1.0
Crows ZeroRated ★ 3.0