Titles you rated
The PurgeRated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0