Movies
Ratings
160
The Garden of WordsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5