Titles you rated
Angi: Fake Life, True CrimeRated ★ 2.5
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 3.5
Murder Among the MormonsRated ★ 2.5
Fit for TV: The Reality of the Biggest LoserRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Worst Ex EverRated ★ 4.0
Love Con RevengeRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0- Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Cold Case: The Tylenol MurdersRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Jimmy Savile: A British Horror StoryRated ★ 3.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5