Series
Ratings
44
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Win or LoseRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5
King of DesertRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 3.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Into the Unknown: Making Frozen 2Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5