Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 0.5
Single in SeoulRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 1.0
Killing RomanceRated ★ 0.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5